#

Erol Balık

Hakkımızda Sayfası

#

REZERVASYON

0 (224) 544 66 30

0 (224) 544 32 79

Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner Erol Balık Restaurant Banner
Royal Plate - Restaurant & Catering HTML Template

Erol Balık

1996'dan beri

EROL BALIK birbirinden özel balık çeşitleri, deniz ürünü mezeler, ara sıcaklar ve tatlılar ile sizleri bekliyor. Yeni damak tatları keşfedip, özel anlar yaşayacağınız, nostaljik ve nezih bir mekanda bir mekanda hizmetinizdeyiz. EROL BALIK uzun yılların getirdiği deneyim ve işine gösterdiği özen ile emsalleri arasında fark yaratmış bir restauranttır. Sunduğu birbirinden lezzetli taze balık çeşitleri, her mevsim aradığınızı bulabileceğiniz zengin menüsü, enfes sunumlu deniz ürünleri ve klasikleşmiş helva tatlısı ile sizleren beğenilerine sunulmuştur. Personelimiz yılların hizmeti ile tanıdık simalar oluşturmuş, güleryüzü ve misafir perverliği ile müşterilerimizin taktirini kazanmıştır. Beraber yaşayacağımız huzurlu, mutlu ve eşsiz bir keyif için sizleri Mudanya'da EROL BALIK'ta denize nazır bir mekanda eşsiz lezzetleri ile bekliyoruz..

Erol Balık Hikayemiz

Denizden tabağa günlük taze balık

Erol Balık, aslında balıkçı bir aile geleneğinin bugünkü adı. Baba Enver Oktay tam bir deniz adamı... Öfkesi fırtına, Sevgisi liman..... Dokuz kız on iki kardeşinden biri olan Şerif Oktay'la muhteşem balıkçı kişilikleri ve sayısız başarılarıyla Marmara denizinde haklı bir üne kavuşan Enver baba, 1996 yılında en büyük evladının adını verdiği bugünkü Erol Balık lokantası kurdu. Ancak 1997 yılında amansız gelen hastalıklar Erol Oktay'ı hakkın rahmetine kavuşturdu. İki yıl sonra baba Enver Oktay'ın vefatıyla balıkçı geleneğini sürdürmek Erdoğan, Ergün ve Ersin Oktay kardeşlerin misyonu oldu. Mudanya çıkışında Arnavutköy Marina karşısında deniz manzaralı müstakil ahşap dokusuyla sıcak keyifli sohbetlere ev sahipliği yapan Erol Balık; nezih bir ortamda özel balık lezzeti arayanların mütevazi balık lokantası oldu. Dün olduğu gibi bugünde; " Denizden tabağa günlük taze balık" ilkesiyle bayrağı yukarılara taşıyan Erdoğan, Ergün ve Ersin kardeşler Erol Balık misafirlerine sundukları balığın %30'unu kendileri tutuyor, kendileri pişiriyor ve lezzete lezzet katıyorlar.

Bizi instagram üzerindende takip edebilirsiniz

#erolbalikmudanya